Okres:  Obec:  Typy ubytování:

Hradec Králové / Třebechovice p. O. / Byty Vitouškova 771

Byty Vitouškova 771

Byty Vitouškova 771
Třebechovice p. O.

Jedná se o dvougenerační vilu, která se nachází v obci Třebechovice pod Orebem. Objekt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2017, včetně zateplení, výměny oken za plastová. Vedle této vilky stojí samostatně 3 bytové jednotky po celkové rekonstrukci.
Parametry ubytovacího zařízení:
Úmístění: Třebechovice pod Orebem, Vitouškova 771, klidná část obce
Složení pokojů/lůžek: 2x 1+KK, 1x 1+KK, Vila 2x 2+KK
Možnost parkování: 8x parkovací stání v objektu
Městská dostupnost: 1200m vlakové nádraží, 900m MHD
Ceník: Cena dohodou
Mapa Google: Mapa
Okolí: Penny market, Solpap, Vibracousic, Tresk, Autobazar Golem
Přidané služby: v ceně je svoz odpadu, wi-fi, el.energie, voda, topení. Další služby po dohodě
Kontakt: Gustav Aleš tel.: 602 245 335, E-mail: alesgustav@seznam.cz

Fotogalerie:

Další možnosti ubytování v lokalitě Třebechovice p. O.:

Byty ČSL Legií
Ubytování je vhodné pro pro firmy ale i jednotlivce, kteří pracují ať už v Hradci Králové, nebo v Kvasinách (Škoda Auto) nebo Týništi nad Orlicí (Assa Abloy-fab). Ubytovací zařízení se dá pronajmou jako celek nebo po jednotlivých bytech. Byty se nachází v klidné části města Třebechovice pod Orebem a v roce 2017 prošly rozsáhlou rekonstrukcí. Ubytování je možné využít dlouhodobě.
Více...
Cena dohodou
Rodinný dům Lesní
Jedná se o Samostatně stojící rodinný dům s vlastní velkou zahradou který se nachází v klidné části obce a proto nabídne pro vaše zaměstnance nerušené ubytování. Soukromé parkování pro 5 vozidel na vlastním oploceném pozemku. Ubytovna je vhodná pro agenturní zaměstnance nebo třeba větší skupinu sezónních pracovníků.
Více...
Cena dohodou
Ubytovací zařízení Sportovní
Samostatně stojící rodinný dům s vlastní velkou zahradou který se nachází v klidné části obce a proto nabídne pro vaše zaměstnance nerušené ubytování. Soukromé parkování pro 5 vozidel na vlastním oploceném pozemku. Ubytovna je vhodná pro agentůrní zaměstnance nebo třeba větší skupinu sezóních pracovníků. Vybavení: 2x kuchyň /2x WC / 1x koupelna / 1x pračka s sušárnou / kapacita 27 lůžek /WI-FI / 5x chladniček / Bezstarostný nájem ubytovacích prostor který zahrnuje veškeré energie.
Více...
Cena dohodou
Ubytovací zařízení ´´Na Kuchyňce´´
Ubytování je vhodné pro pro firmy ale i jednotlivce, kteří pracují ať už v Hradci Králové, nebo v Kvasinách (Škoda Auto) nebo Týništi nad Orlicí (Assa Abloy-fab). Ubytovací zařízení se dá pronajmou jako celek nebo po jednotlivých bytech. Dům se nachází v klidné části města Třebechovice pod Orebem a v roce 2017 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Ubytování je možné využít dlouhodobě. Jedná se o samostatně stojící dům se zahradou a přístřeškem v klidné části obce.
Více...
Cena dohodou