Okres:  Obec:  Typy ubytování:

Hradec Králové / Třebechovice p. O. / Ubytovací zařízení ´´Na Kuchyňce´´

Ubytovací zařízení ´´Na Kuchyňce´´

Ubytovací zařízení ´´Na Kuchyňce´´
Třebechovice p. O.

Ubytování je vhodné pro pro firmy ale i jednotlivce, kteří pracují ať už v Hradci Králové, nebo v Kvasinách (Škoda Auto) nebo Týništi nad Orlicí (Assa Abloy-fab). Ubytovací zařízení se dá pronajmou jako celek nebo po jednotlivých bytech. Dům se nachází v klidné části města Třebechovice pod Orebem a v roce 2017 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Ubytování je možné využít dlouhodobě. Jedná se o samostatně stojící dům se zahradou a přístřeškem v klidné části obce.
Parametry ubytovacího zařízení:
Úmístění: Třebechovice pod Orebem, Na Kuchyňce 65 - 200m do centra města - klidná část
Složení pokojů/lůžek: 2x 3+ KK, celková kapacita je 20 lůžek.
Celková kapacita: Celkem 20 lůžek
Vybavení: Každý byt má vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, šatní skříně, lůžka, možnost dovybavit například tv, pračkou atd..
Možnost parkování: možné parkování před budovou nebo přilehlé blízkosti
Městská dostupnost: Autobusová zastávka 200m na náměstí, 900m vlakové nádraží (Havlíčkova ulice.) Hradec Králové 12km, Kvasiny Škoda Auto 29km
Mapa Google: Mapa
Okolí: koda Auto 25km,Penny Market, Solpap, Vibracoustic
Přidané služby: odvoz odpadu, wi-fi, voda, elektřina, topení v ceně
Kontakt: Jan Aleš tel.: 722 777 111, E-mail:jan.ales@seznam.cz

Fotogalerie:

Další možnosti ubytování v lokalitě Třebechovice p. O.:

Byty ČSL Legií
Ubytování je vhodné pro pro firmy ale i jednotlivce, kteří pracují ať už v Hradci Králové, nebo v Kvasinách (Škoda Auto) nebo Týništi nad Orlicí (Assa Abloy-fab). Ubytovací zařízení se dá pronajmou jako celek nebo po jednotlivých bytech. Byty se nachází v klidné části města Třebechovice pod Orebem a v roce 2017 prošly rozsáhlou rekonstrukcí. Ubytování je možné využít dlouhodobě.
Více...
Cena dohodou
Byty Vitouškova 771
Jedná se o dvougenerační vilu, která se nachází v obci Třebechovice pod Orebem. Objekt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2017, včetně zateplení, výměny oken za plastová. Vedle této vilky stojí samostatně 3 bytové jednotky po celkové rekonstrukci.
Více...
Cena dohodou
Rodinný dům Lesní
Jedná se o Samostatně stojící rodinný dům s vlastní velkou zahradou který se nachází v klidné části obce a proto nabídne pro vaše zaměstnance nerušené ubytování. Soukromé parkování pro 5 vozidel na vlastním oploceném pozemku. Ubytovna je vhodná pro agenturní zaměstnance nebo třeba větší skupinu sezónních pracovníků.
Více...
Cena dohodou
Ubytovací zařízení Sportovní
Samostatně stojící rodinný dům s vlastní velkou zahradou který se nachází v klidné části obce a proto nabídne pro vaše zaměstnance nerušené ubytování. Soukromé parkování pro 5 vozidel na vlastním oploceném pozemku. Ubytovna je vhodná pro agentůrní zaměstnance nebo třeba větší skupinu sezóních pracovníků. Vybavení: 2x kuchyň /2x WC / 1x koupelna / 1x pračka s sušárnou / kapacita 27 lůžek /WI-FI / 5x chladniček / Bezstarostný nájem ubytovacích prostor který zahrnuje veškeré energie.
Více...
Cena dohodou